Temat: Miętus-podsumowanie zimowego sezonu 2017r.

Witam, u niektórych sezon łowienia zimowych Miętusów się zakończył,a u niektórych trwa. Pomimo ciepłej zimy stany wód w naszych rzekach napawały optymizmem. U mnie sezon jeszcze trwa, i w porównaniu do ostatnich trzech lat jest zdecydowanie najlepszy. W tym roku za Miętusem zacząłem jeździć od ok.10 listopada, i zapowiadał się dość obiecująco, ponieważ niemalże na każdej zasiadce łowiło się od kilku do kilkunastu Miętusów. Co prawda nie były to wielkie ryby, bo przeważnie do 35cm. Ale jednak były i złowiliśmy z kolegą ich trochę. Trochę niepokojące jest to że o tej porze powinny brać już średnie i duże marmury, ale jak do tej pory padł tylko jeden 66cm, i maluchów też już się łowi góra kilka sztuk. Ale w porównaniu z zeszłym rokiem to gdzie złowiłem zaledwie kilka maluchów i jednego 71,5cm. Być może że jest jeszcze za wcześnie... A jak wygląda to u was? Połowiliście? Łowicie?

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/platne/rtwadmin/public_html/rtw.org.pl/forum/include/parser.php on line 740

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/platne/rtwadmin/public_html/rtw.org.pl/forum/include/parser.php on line 740

2

Odp: Miętus-podsumowanie zimowego sezonu 2017r.

Witaj, u mnie już po sezonie, właściwie to sezonu zimowego na miętusa od dawna już w moim województwie w ogóle nie ma. Od grudnia do lutego okres ochronny. Podobnie jak Ty zacząłeś w listopadzie, tak ja zdążyłem w tym czasie raz pojechać na miętusa, ale nie widziałem go, niestety jak zwykle, chyba wyparowały w moich wodach... następnym razem.

Wędkarstwo - lubię to i to i tam to... DbM Partner wejdź i zarabiaj - praca, biznes i pieniądze!