1

(0 odpowiedzi, napisanych Sprzęt wędkarski)

witajcie, chciałbym stworzyć Pasaż sprzetu wedkarskiego - porównywarka cen, gdzie możecie poczytac opinie o sprzęcie, komentarze, dużo sklepów i masa sprzętu. Wszytsko macie w jednym miejscu - pełen przegląd rynku. Chcielibyście  z tego korzystać przed dokonaniem zakupu? Pytam bo widze, że dużo jest tematów właśnie o sprzet- czy warto, który lepszy itp. Czekam na Wasze sugestie.

A poza tematem, to szwagier mnie poprosił żeby poinformować Was o jego nowej działalności - produkcja i sprzedaż płyt drogowych betonowych Plytynadrogi.pl

2

(7 odpowiedzi, napisanych Hyde Park)

Ja polecam Wam dobry brytyjski dokument - Bezrybie, opowiadający o zmniejszającym sie rybostanie w oceanach oczywiście w wyniku działalności człowieka. Bardzo dobry film dający do myślenia, jak ktoś odpowie w temacie to podeślę link do filmu online, bo ciężko go znależć w necie.

3

(9 odpowiedzi, napisanych Sprzęt wędkarski)

Ja bym proponował na początek wędkę Pandora Perch - 200cm / 0,5-7g za około 450 zł. Nie ma co kupować tanszej, bo jak młody podrośnie troche to będzie miał juz dobrej jakości sprzęt na kilka lat. Po co wydawać kasę znowu za kilka lat? Lepiej raz a dobrze. Będzie idealna do lekkich metod spinningowych właśnie dla początkującego. http://www.pirania-sklep.podbierak.pl/r … -5-7g.html