Temat: Pogoda dla wędkarzy!

Wędkarze!Jak tam rybki? Ja już od 1 czerwca mogę łowić z łódki-
na samym początku bardzo amatorsko
Panie i Panowie, serwis w którym pracuje przygotował specjalną pogodę dla wędkarzy.
Jest to nowa prognoza, dlatego prosiłabym starszych i bardziej doświadczonych kolegów o uwagi. Może coś trzeba dodać,coś zmienić.Oczywiście nie będziemy w stanie dokonać wszystkich poprawek od razu, ale liczymy na cenne uwagi.
Podsyłam link: http://www.twojapogoda.pl/tematyczne/dla-wedkarzy
Czekam na Wasze opinie.
Pozdrawiam i życzę udanego połowu:))

2

Odp: Pogoda dla wędkarzy!

sporo ciekawych rzeczy piszą na tej stronie, ale i tak korzystam tylko z aplikacji pogodowych na telefon. od czasu do czatu warto zajrzeć, aby coś czytnąć

3

Niedługo zima, zatem a propos pogody - są na Śląsku jakieś fajne miejsca, gdzie można łowić zimą? Wyrąbać sobie taką przerębel i zapuścić wędkę? smile

4

Zapowiada się piękny, wędkarski weekend, moi drodzy big_smile Co tu straszyć gadkami o zimie ;P

5

Obecnie chyba dla wszystkich, nie tylko dla wędkarzy, pogoda jest masakryczna ;/

6

a ma być gorzej, bo ponoć czeka nas zima stulecia big_smile

7

bez przesady, ja słyszałam, że ma być w miarę ciepło

8

Jeśli chodzi o pogodę w telefonie to już sam system android posiada wbudowane widgety pokazujące takie informacje. Niezbędny jest tyko dostęp do internetu - nie musi być stały.

9

Dla wędkarza pogoda jest albo dobra albo bardzo dobra:-)

10

dla mnie nie ma znaczenia czy jest deszcz czy słońce, byle by nie było zimy smile

11

Będzie tylko lepiej smile