1

Temat: Gdzie na ryby ?

Dla miłośników wędkarstwa z Warszawy i okolic polecam Narew w Okuninie koło Nowego Dworu. Sporo leszcza, szczupak, jaź, kleń, certa. Ostatnio trafiają się również spore karasie. Chyba efekt popowodziowy. Jest sporo fajnych stanowisk. Taka na wpół dzika przyroda. Sporo główek.
Dla tych co nie lubią rzeki niedaleko jest jez. Góra ze stanicą wędkarską PZW

http://wedkarstwo-turystyka.blogspot.com/

Pozdrawiam i połamania kija

2

Odp: Gdzie na ryby ?

Do sprawdzenia ! smile Dzięki!

Serdecznie pozdrawiam! SEO Dąbrowa Górnicza

3

jak w temacie
jakie łowiska możecie polecić w okolicach Śląska? rejon Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom? nie musi to być jakieś łowisko wspaniałej klasy, wystarczy coś odpowiedniego dla bardzo początkujących wędkarzy smile z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

4

podpinam się to tego pytania, tak się składa, że jestem z Katowic i też interesowałyby mnie jakieś nowe, nieznane mi jeszcze łowiska smile ktoś ma jakieś pomysły, propozycje?

5

poszukajcie na stronach typowo z łowiskami, albo są takie programiki jak fishexpert, że masz i w necie i w telefonie, i  sprawdzajcie gdzie Wam pasuje, czy w parku świerklanieckim czy na szkopkę, czy gdzie masz bliżej. cool

6

a coś w okolicy Bytomia?

7

W okolicach Bytomia jest tego naprawdę dużo. Żabie Doły, Staw Łabędzi, Łąka… zobacz sam na tym portalu, o którym pisałem: fishexpert.pl. Tam nie dość, że masz mapę to jeszcze opisy.

8

Rzeczywiście, w tym sezonie wypróbowałem i ta appka FishExpert, to bardzo przydatna racze, szczególnie przy poszukiwaniu nowych łowisk.

9

Narew w Okuninie koło Nowego Dworu przetestowałem w październiku i mogę powiedzieć tylko tyle, że jest to bardzo dobre miejsce.

10

To ja polecam dla tych, którzy lubią dłuższą wyprawę - województwo łódzkie: Jeziorsko big_smile

11

Okolice Bełchatowa również są świetnym miejscem na połowy, niestety nazwy mi wyleciały z głowy

12

Wraz z przyjaciółmi i rodziną co jakiś czas wybieramy się do Gospodarstwa Rybackiego Dolina Będkowska - okolice Krakowa. Piękne miejsce, smaczne świeże ryby i przystępne ceny ;-)

13

Gorąco polecam Solinę. Fajne karpie się łapie

14

ja polecam łowisko kkkw w kużnicy katowskiej ryby z pierwszym rzutem :byczek,szczupak,okoń,karaś,słonecznica,gębacz,amur

15

nie wiem czy jest na mapie jest bardzo małe

wink

16

Solina, dokładnie  smile tylko jesli z daleka smile  to radzę z wyprzedzeniem postarać się o nocleg, bo ja miałem z tym duży problem, brak miejsc w tym sezonie neutral

17

Jeziorsko odwiedzam bardzo często smile Także polecam Solinę, byłem w tym roku.

18

Ja polecam ciekawe łowisko w woj Lubelskim Jezioro glinki